O NAS

Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o. to Firma z ponad 65 letnią tradycją. Obsługuje miasto Lublin i Zamość oraz okolice. Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o. udostępnia starannie dobraną ofertę samochodów Fiat i Fiat Professional. Firma oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w konkurencyjnych cenach. Rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszych salonów w Lublinie i Zamościu! Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz przetestować niesamowite samochody, które mamy dostępne od ręki lub zamówić swoje wymarzone auto, wstąp do firmy Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o., aby znaleźć nowe lub używane auta Fiat i Fiat Professional. Zaplanuj jazdę próbną już dziś!

 

Sprawdź sekcję Promocje, aby zobaczyć super oferty w firmie Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o. Zobacz nasze aktualne promocje Fiat i Fiat Professional. W Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o. mamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinansowania zakupu nowego auta. Możemy również pomóc Ci w uzyskaniu wyceny samochodu, który obecnie posiadasz. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym. Nasz dział finansowy zajmie się wyszukaniem warunków odpowiednich dla Twojego budżetu. Po znalezieniu idealnego samochodu, służymy Ci pomocą w wyborze doskonałego, przyjaznego dla Twojego budżetu planu finansowego.

 

Możesz również serwisować swój pojazd Fiat i Fiat Professional w firmie Fiat i Fiat Professional. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest zawsze gotowy, aby Cię obsłużyć. Nasza firma Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o. obsługuje miasto Lublin i Zamość, jak również okolice.

 

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!

 

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

Polski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT