Promocja

W KREDYCIE DLA FIRM OD 750 ZŁ MIESIĘCZNIE

Nowy Tipo Cross dostępny w różnych wariantach wyposażenia - City Cross i Cross. 


Rodzina Fiata Tipo właśnie się powiększyła! Nowy Tipo Cross to perfekcyjne połączenie stylu, komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa, które będzie Ci towarzyszyć podczas każdej podróży.
• Niepowtarzalny kolor Pomarańczowy Paprika z detalami nadwozia w kolorze matowy Ice
• Warianty do wyboru - City Cross i Cross
• Wydajna gama silników:  benzynowy 1.0 100 KM i diesel - 1.3 95 KM oraz 1.6 130 KM 
• Nowe przednie reflektory Full LED
• System multimedialny z 10.25” dotykowym ekranem i funkcjami Apple CarPlay i Android Auto™ oraz kolorowy wyświetlacz TFT między zegarami 
• Nowe 17” felgi aluminiowe z diamentowym szlifem
• Nowe logo i przedni grill
• Bezprzewodowa ładowarka do telefonu

Wybierz kredyt, który umożliwia finansowanie zakupu nowego Fiata Tipo Cross. Spłacaj niskie miesięczne raty, a w ostatnim miesiącu przed spłatą kredytu zdecyduj, czy chcesz zwrócić samochód do dealera bez ponoszenia kolejnych kosztów, spłacić resztę zobowiązań i stać się właścicielem pojazdu czy rozłożyć pozostałą kwotę w ramach kolejnego wygodnego finansowania. 

NOWY FIAT TIPO CROSS Z 5-LETNIĄ GWARANCJĄ W KREDYCIE DLA FIRM OD 750 ZŁ MIES.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Reklama dotyczy kredytu dla przedsiębiorców: rata 750 zł miesięcznie została obliczona dla Fiata Tipo Cross w wersji City Cross 1.0 Turbo 100 KM w cenie promocyjnej 74 765 zł brutto, zawierającej rabat w wysokości 3 935 zł, w kredycie na 48 miesięcy, wkład własny 19 103 zł brutto. Udzielenie kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej. Szczegółowe warunki i koszty kredytu dostępne u autoryzowanych dealerów Fiata. Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. 5-letnia gwarancja Maximum Care na usterki elektryczne i mechaniczne dotyczy samochodów Fiat Tipo z serii 2 z limitem przebiegu 120 tys. km. Pierwsze 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów. Szczegółowe warunki, w tym wyłączenia z gwarancji, dostępne u autoryzowanych dealerów Fiata.
Niniejszy materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zdjęcie jest poglądowe, rzeczywisty wygląd pojazdu oraz jego wyposażenie mogą się różnić od prezentowanych w materiale lub być dostępne za dopłatą. Fiat Tipo Cross: emisja CO2 od 117 do 131 g/km, zużycie paliwa od 4,4 do 5,8 l/100 km. Szczegółowe informacje o odzysku i recyklingu pojazdów, postępie dokonanym w tej dziedzinie, konstrukcji pojazdów zgodnej z przepisami o recyklingu i lista punktów zbierania pojazdów wycofanych z eksploatacji są dostępne na stronie
https://www.fiat.pl/uslugi-posprzedazne/recykling-pojazdow